PARFUMI SHQIPËRIA IME

Aromë Shqipërie

Frymëzuar nga krenaria kombëtare. Prodhuar nga ekstraktet e natyrës. Ndiej magjinë e krijimit artizanal në ditën tënde. Ideuar enkas për ty!

Çmim Promocional

VETËM 120€

Ndiej Aromë Shqipërie
Kudo që të Jesh

Inspirohet nga vendlindja dhe i kushtohet vendlindjes! Është parfumi i pare nga dy shqiptarë që shitet në tregun ndërkombëtar prej vitit 2015. Versioni i ri vjen me elementin më të bukur shqiptar, hartën e Shqipërisë së madhe. Ideuar për shqiptarët kudo që ndodhen. Prodhim unik me esencat më të mira. Përgatitur me delikatesë deri në detaj.

01.

Aromë Shqipërie

Ndjenja patriotike në parfum. Pikërisht çfarë shqiptarëve të suksesshëm nëpër botë u ka munguar prej kohësh. Merre aromën më të mirë të atdheut kudo që të jesh.

02.

Produkt Artizanal

Mjeshtëria artizanale nga ekipi i specialistëve i përbërë nga shqiptarë dhe italianë, nxjerr në pah një krijim unik. Prodhuar nga artizanë me eksperiencë të përbashkët mbi 40 vjeçare.

03.

Ekstrakte të Natyrës

Burimi nga ekstraktet e natyrës sjellin jo vetëm efektin e një arome sinkrom me pastërtinë organike por mbi të gjitha produkte konform natyrës dhe lëkurës së përdoruesve.

Krijuesit

Çifti i Sipërmarrësve Jola Hasimi & Nertil Boraj

Jola dhe Nertili krijojnë copëza arti nëpërmjet veshjeve dhe aksesorëve për më shumë se një dekadë. Tani ata vijnë me krijimin e tyre të bujshëm, parfumin uniseks “Shqipëria Ime”. Parfumi është emëruar shqip enkas për t’i dhënë një tjetër drejtim industrisë se modës ku operojnë shqiptarët, pavarësisht se ku operojnë. Ka ardhur koha të përfaqësohemi shqip.

Ç’thonë për Parfumin

Fjalët që thonë për ne, na bëjnë krenarë dhe na japin forcë të ecim përpara.

Vëmendja nga Media

Media shqipfolëse i kanë dhënë vëmendje të veçantë krijimit tonë.

Pyetje të Shpeshta

Consequ untur autem, irure elementum eiusmod platea dictum
possimus posuere magna.

Është për meshkuj apo për femra?

Parfumi është uniseks, pra për meshkuj dhe për femra. Është perfekt për përdorim të përditshëm dhe ideal për dhuratë për të dashurit tuaj. Shishja e parfumit është 50 ml.

Çfarë esencash ka parfumi?

Notat e Kokës: Qitro, portokall i hidhur, arrëmyshk.
Notat e Zemrës: Patchuli, rrëshirë piperi të zi, kardamon
Notat Bazë: Myshk, thuper, Oud

Sa zgjat aroma në trup?

Aroma e parfumit në rroba 24-72 orë.
Kurse në lëkurë zgjat në varësi të llojit të lëkurës.

A bëni dërgesa jashtë shtetit?

Po, bëjmë dërgesa në çdo vend të botës, me fokus primar vendet europiane. Dërgesat zgjasin nga 1 deri në 5 ditë në varësi të vendit dhe postës.

Merr Parfumin Tënd me Çmim Promocional
për Vetëm 120€

Bëhu pjesë e klubit të shqiptarëve që përcjellin aromë mëmëdheu kudo që ndodhen.